A Legyorsabb Út, Hogy Megtanulj Furulyázni: a Magánóra!

Mit tanulsz meg nálam gyorsan, egyszerűen és vidáman? 🙂

• Hobbi szinten megtanítlak furulyázni, fuvolázni, hogy sok híres és népszerű dalt, nótát mindenféle elmélet, és zeneiskolás tudás, kötöttségek nélkül tudj eljátszani
  • Ha mélyebben szeretnéd megtanulni a furulyázást/fuvolázást, akkor komolyabb darabokat a háttértudással együtt átadok neked
  • 5-6 éves kortól a furulya oktatása a tökéletes lehetőség a népdalok megtanulásához és lejátszáshoz és nagyban hozzájárulhat a sikeres zeneiskolai felvételihez
  • Ha folytatni szeretnéd a zeneiskolában elkezdett furulya/fuvola tanulmányaidat, akkor is a segítségedre leszek!

Kik járnak hozzám?

• Egészen kis gyerekek is 5-6 éves, óvodás kortól
  • Felnőttek is, felső korhatár nélkül
  • Komoly szándékú zeneiskolai növendékek

Hol tartom az órákat?

Az órákat Budapesten, a 11.kerületben a Fejér Lipót utcában tartom (3 perc sétára a Bikás park metrómegállótól), de akár házhoz is tudok menni a környező kerületekbe! (árakat lásd lejjebb)

Mennyibe kerül egy szuper izgalmas és vidám tanóra? 🙂

Ha te jössz hozzám: 1 tanóra – 3500 Ft (Időtartam: 45 perc, gyereknek 30 perc, a szülő is jelen lehet!)

Ha én megyek hozzád a környező kerületekbe : 1 tanóra – 6000 Ft (Időtartam: 45 perc, gyereknek 30 perc)

Jelentkezés emailben: furulyaiskola.hu@gmail.com

Más kerületek esetén kérd emailben az árajánlatomat.